kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: BPO International miejsce pracy: Warszawa

Stanowisko:

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa

Aktualnie do zespołu poszukujemy osoby do samodzielnej roli:

Kogo szukamy:

Osoby, która kompleksowo obsłuży proces logistyczny pod kątem księgowym.

Oczekujemy, że posiadasz:
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w księgowości.
  • Doświadczenie w branży logistycznej (warunek konieczny).
  • Wykształcenie wyższe na kierunku finanse i rachunkowość lub ekonomia lub informatyka (minimum licencjat / inżynier).
  • Biegłą znajomość pakietu MS Office, w tym zaawansowanych funkcji Excel.
  • Doświadczenie w pracy ze zintegrowanym systemem księgowym typu ERP.
  • Dobrą znajomość polskich standardów rachunkowości i przepisów podatkowych.
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność przestrzegania procedur wewnętrznych (zasady kontroli wewnętrznej oraz procedury ISO.
  • Rozwinięte zdolności organizacyjne, systematyczność; wysokie umiejętności komunikacyjne.
  • Chęć i umiejętności efektywnej współpracy z członkami zespołu.
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • W zespole księgowym będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny w szczególności za:
    • ewidencjonowanie ruchów magazynowych w systemie ERP enova365,
    • proces przyjęcia zamówień sprzedażowych,
    • przyjęcie wyrobów z produkcji magazyn,
    • przygotowanie zgodnej z przepisami oraz wewnętrznymi procedurami
    • dokumentacji związanej z gospodarką materiałową i magazynową,
    • obsługa procesu wysyłki wyrobów gotowych do klienta oraz tworzenie i
    • księgowanie dokumentacji dostawy,
    • fakturowanie i księgowanie sprzedaży wyrobów,
    • kontrola realizacji dostaw do klientów,
    • nadzór na stanami magazynowymi wyrobów gotowych.
  • Ścisła współpraca z zewnętrznym biurem księgowym.
  • Księgowanie dokumentów zakupowych oraz sprzedażowych.
  • Bieżąca kontrola i weryfikacja zapisów księgowych.
  • Obsługa procedur reklamacyjnych oraz kontakt z klientami w zakresie dokumentacji oraz rozliczeń (obsługa klienta).
  • Przygotowanie raportów i analiz.
Co oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Dogodna lokalizacja: ścisłe centrum Warszawy
  • Brak dress code’u
  • Poszerzenie kompetencji, rozwój w ramach struktur firmy oraz dostęp do szkoleń.
  • Środowisko pracy, którego fundamentem jest różnorodność, otwarta komunikacja i satysfakcja ze swojej pracy.
  • Możliwość rozwoju pod okiem i ze wsparciem doświadczonych menedżerów i specjalistów.
  • A przede wszystkim współpracę z ludźmi, którzy lubią zarówno to, co robią, jak i samą pracę z Zespołem!
  • Oczywiście nie zabraknie Ci:
    • niezbędnych narzędzi pracy,
    • biura w samym centrum Warszawy przy stacji M1 Centrum,
    • możliwości pracy zdalnej,
    • pracy na efektach, a nie sztywnych godzinach 9-17,
    • kawy, herbaty, soków, ciast (czasem w nadmiarze), relaxu w gamming roomie czy podczas billarda,
    • braku dress codu,
    • bezpłatnej opieki zdrowotnej (Luxmed),
    • atrakcyjnego dofinansowania do karty Multisport