kandydatów

Etat Higienistka stomatologiczna

Firma: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5221347, z dnia 2021-07-22

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej w Warszawie,

Przychodnia stomatologiczna.

Higienistka stomatologiczna

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • zabezpieczenie świadczeń zdrowotnych z zakresu stomatologii,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Wymagania

  • aktualnego prawa wykonywania zawodu pielęgniarki,
  • minimum dwuletniej praktyki w zawodzie,
  • znajomości specyfiki pracy w gabinecie stomatologicznym,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności i dobrej organizacji pracy,
  • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • chęci i umiejętności dokształcania się połączonych z wysoką motywacją,
  • dobrej obsługi komputera,
  • wiedzy i umiejętności praktycznych w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

Mile widziane:

  • ukończenie kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego / chirurgicznego,
  • doświadczenie na stanowisku / rozumienie obowiązków asystentki stomatologicznej,
  • doświadczenie na stanowisku / rozumienie obowiązków higienistki stomatologicznej.

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w ramach umowy o pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,
  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,
  • stabilne warunki pracy.