kandydatów

Etat Tester oprogramowania

Firma: Nask miejsce pracy: Warszawa

Jako członek naszego zespołu będziesz odpowiedzialny za a zapewnienie wysokiej jakości systemów rozwijanych przez NASK. Kładziemy duży nacisk na bardzo dobrą współpracę z zespołami analityków i programistów i bierzemy udział w powstawaniu systemu od samego początku projektu. Dzięki temu będziesz miała realny wpływ na aplikacje i systemy wytwarzane w zróżnicowanych technologiach, używanych przez miliony użytkowników w Polsce (np. system mObywatel).

Zapewniamy bardzo dobre wyposażenie stanowiska pracy. Zespół jest dedykowany testowaniu oprogramowania wytworzonego przez nasze własne zespoły programistów i jest w trakcie rozbudowy - docelowo w 2021 roku chcemy, aby składał się z 10 osób.

Tester oprogramowania
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wykonywanie testów funkcjonalnych aplikacji;
  • Tworzenie scenariuszy i przypadków testowych;
  • Dokumentowanie przeprowadzonych testów i raportowanie wyników prac;
  • Utrzymywanie dokumentacji do testów funkcjonalnych;
  • Udział w pracach rozwojowych testowanych aplikacji;
  • Planowanie i organizowanie testów systemowych oprogramowania.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w testowaniu oprogramowania - testy funkcjonalne, integracyjne, akceptacyjne, automatyczne, wydajnościowe;
  • Certyfikat ISTQB Foundation Level lub równoważny;
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy z narzędziami wspomagającymi testy automatyczne: SoapUI, Postman, JMeter, lub podobne;
  • 2-letniego doświadczenia w automatyzacji testów w narzędziu Selenium WebDriver lub podobnych;
  • Solidności, zaangażowania, komunikatywności;
  • Gotowości do podnoszenia kwalifikacji i rozwijania swoich umiejętności;
  • Umiejętności interpersonalnych (łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętności współpracy w zespole).
Dodatkowym atutem będzie:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub przynajmniej 5 letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji Web, Android, iOS;
  • Znajomość narzędzia TestLink;
  • Znajomość technologii webowych: Web Services, REST;
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji na smartfony;
  • Doświadczenie w planowaniu prac zespołu testerskiego;
  • Mile widziany certyfikat ISTQB Advanced Level lub równoważny.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Równowagę między pracą a życiem osobistym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawe projekty
  • Współpracę z ekspertami w branży
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Naukę języka angielskiego w godzinach pracy
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Biuro w dogodnej lokalizacji