kandydatów

Etat Administrator obiektów

Firma: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5781906, z dnia 2021-10-11

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.wiml.waw.pl

Administrator obiektów

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: adm/wiml/10.2021

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Administrowanie nieruchomościami oraz majątkiem ruchomym Instytutu.
  • Dbałość o stan techniczny budynków Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej i ich wyposażenia zaliczanego do infrastruktury budowlanej.
  • Prowadzenie „książki obiektu budowlanego”, kompletowanie dokumentacji technicznej budynków.
  • Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń o usterkach i awariach oraz zlecanie ich usuwanie specjalistom.
  • Przygotowanie dokumentacji w ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
  • Prowadzenie rozliczeń i analizy zużycia mediów: energii elektrycznej, energii cieplnej, gazu wody i odprowadzenia ścieków a także odpadów komunalnych i medycznych. Prowadzenie ewidencji zużycia mediów.
  • Opracowywanie wniosków do planu zamierzeń inwestycji remontowych i konserwacyjnych obiektów Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej.
  • Koordynowanie prac zespołu współpracowników.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie planowanych, prowadzonych i zakończonych remontów, napraw, prac serwisowych itp.
  • Sporządzanie i realizowanie planu inwentaryzacji.
  • Prowadzenie ewidencji majątku firmy.
  • Analizowanie i tworzenie zapisów umów gospodarczych.
  • Realizacja zakupów, współpraca z dostawcami.
  • Prowadzenie wszelkich spraw firmy związanych z ochrona środowiska.

Wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z technicznym utrzymaniem infrastruktury, urządzeń i sprzętu technicznego.
  • Znajomość obszaru związanego ze sporządzaniem dokumentacji technicznej dotyczącej użytkowanej infrastruktury, urządzeń oraz sprzętu technicznego.
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office.
  • Dokładność, systematyczność, terminowość.
  • Wykształcenie wyższe lub średnie.
  • Mile widziana znajomość przepisów w zakresie ochrony środowiska.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazne środowisko pracy.