kandydatów

Etat Specjalista ds. zapewnienia jakości

Firma: BRACIA SADOWNICY sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Bracia Sadownicy to młoda, prężnie rozwijająca się polska firma spożywcza. U nas wszystko toczy się wokół jabłek. Znamy się na nich, a przy pomocy naszych soków i napojów chcemy mówić o tym jakie są ciekawe i ile mają smaków. Nasze produkty mają proste, naturalne składy, bez dodatku cukru, sztucznych aromatów i konserwantów.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. zapewnienia jakości
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją jakościową
  • praktyczna znajomość systemu ISO 9001:2015 i/ bądź BRC
  • weryfikacja poprawności etykiet produktowych
  • kwalifikacja dostawców oraz nadzór nad współpracą
  • bezpośredni kontakt z instytucjami państwowymi
  • wspieranie od strony jakościowej projektów związanych z wdrożeniem nowych produktów
  • czynny udział w procesie reklamacji, niezgodności i odstępstw od specyfikacji produktu
  • czynny udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
Czego oczekujemy:
  • preferowane wykształcenie: technologia żywności, rolnictwo, towaroznawstwo
  • minimum 2 lat doświadczenia w Dziale Zapewnienia Jakości w produkcji FMCG bądź farmacji
  • dobra znajomość prawa żywnościowego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w przetwórstwie owoców i warzyw
Co oferujemy:
  • umowę o pracę oraz wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4500 - 5500 zł brutto
  • ciągły rozwój zawodowy oraz program szkoleń
  • elastyczne godziny pracy
  • owoce prosto z sadu, soki i napoje
  • po okresie próbnym wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe