kandydatów

Etat Pracownik Sprzątający

Firma: BRACIA SADOWNICY sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Pracownik Sprzątający
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie w należytej czystości pomieszczeń: biur, salek konferencyjnych, pomieszczeń socjalnych;
  • Właściwe używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości;
  • Nadzór nad właściwym składowaniem i użytkowaniem preparatów chemicznych służących do sprzątania;
  • Utrzymywanie porządku na terenie zewnętrznym (podwórko)
Czego oczekujemy:
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Punktualności
  • Dokładności i sumienności
  • Chęci do pracy
Co oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Owoce prosto z sadu, soki i napoje,
  • Po okresie próbnym wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe