kandydatów

Etat Koordynator Projektu

Firma: BRACIA SADOWNICY sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Szukamy ludzi pełnych pasji, jak my!

Rozwijamy się, pracujemy nad nowymi produktami i potrzebujemy wsparcia! Dołącz do nas na stanowisko Koordynatora Projektu w Dziale Innowacji Produktowych.

Na tym stanowisku liczy się przede wszystkim umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, a także planowania - pracy, czasu, działań. Jeśli Otwartość, Organizacja i Ochoczość to Twoje mocny strony, aplikuj! Kluczowe jest Twoje nastawienie, a nie doświadczenie!

Ważne! Czasami będzie trzeba wsiąść w auto i spotkać się z ciekawymi ludźmi, więc musisz mieć czynne prawo jazdy kat.B i nie bać się jechać!

Koordynator Projektu
Miejsce pracy: Warszawa
Jeśli:
  • jesteś bardzo dobrze zorganizowany, świetnie planujesz swoją pracę i chętnie podejmujesz się nowych wyzwań,
  • działasz sprawnie i szybko, nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, bo przecież „wiele zależy od nas samych”
  • rozumiesz, co oznacza ASAP, a wielozadaniowość to Twoja najmocniejsza strona
  • lubisz ludzi, jesteś komunikatywny i otwarty,
  • swobodnie mówisz i piszesz w języku angielskim oraz jesteś otwarty na podróżowanie po Polsce i Europie
  • posiadasz prawo jazdy kat.B i nie boisz się jeździć autem,
  • bardzo dobrze znasz środowisko MS Office

…to niewątpliwie szukamy właśnie Ciebie!

Zadania:
  • współprzygotowanie strategii marketingowej i NPD oraz jej realizacja
  • ścisła współpraca z Działem Marketingu i Pionem Operacyjnym
  • opieka nad produktem i jego rozwojem (w tym m.in.: tworzenie nowych produktów, poszukiwanie dostawców, usługodawców i partnerów biznesowych przy tworzeniu nowości produktowych)
  • planowanie i nadzór nad P&L produktu
  • terminowa realizacja projektów, monitorowanie i raportowanie ich statusu
  • analiza rynku i otoczenia konkurencyjnego
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i stażu pracy
  • pełną wyzwań pracę zespołową w miłej i przyjaznej atmosferze, jak w rodzinie – sadowniczej :)
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • opracowany program wdrożenia oraz system szkoleń wewnętrznych
  • elastyczne godziny pracy
  • owoce prosto z sadu, soki i napoje
  • po okresie próbnym wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe