kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KW/MSWS/EL/0920
Opis stanowiska:
  • Aktywna współpraca z Klientami Biznesowymi z sektora B2B w oparciu o długofalowe umowy handlowe;
  • Wprowadzanie zmian na kontach Klientów, aktywacja serwisów i usług, realizacja zleceń sprzedażowych;
  • Wsparcie mailowe oraz telefoniczne Klientów w zakresie zgłaszanych problemów technicznych, konfiguracyjnych i systemowych;
  • Współpraca z innymi działami w związku z otrzymanymi zgłoszeniami.
Wymagania
  • Preferowane wykształcenie wyższe (licencjat);
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z rynkiem usług telekomunikacyjny;
  • Znajomość MS Office (Excel, Word);
  • Doświadczenie w zakresie obsługi Klienta będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, umiejętność wyznaczania priorytetów.
Oferujemy:
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań, realny wpływ na końcowe efekty;
  • Urozmaicone zadania i ciekawe wyzwania;
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów;
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;
  • Pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, oferta pracownicza.