kandydatów

Etat Projektant Integracji

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Projektant Integracji
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SB/PS/DU/27/0122
Twój zakres obowiązków
  • Rozwój oprogramowania - projektowanie, development;
  • Opieka merytoryczna i organizacyjna nad powierzonymi systemami IT;
  • Udział w analizie i akceptacja architektury zmian w systemie IT;
  • Weryfikacja i wsparcie analizy zgłoszonych usterek w oprogramowaniu;
  • Odbiór dokumentacji i prac developerskich w tym przegląd i scalanie kodu;
  • Udział w codziennym planowaniu i raportowaniu zadań;
  • Nadzór merytoryczny nad rozwojem i utrzymaniem aplikacji z obszaru integracji;
  • Praca w Systemach operacyjnych Linux/Windows.
Nasze wymagania
  • Praktyczna znajomość języka programowania JAVA;
  • Wiedza w zakresie wzorców projektowych (mile widziana praktyczna wiedza nt. wzorców integracyjnych oraz mikrousług);
  • Wiedza w zakresie CI/CD;
  • Znajomość technologii Web Serwisowych (SOAP, REST), języka SQL, Spring, docker, bash, Jenkins;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność i terminowość;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i przyswajania wiedzy.
Mile widziane
  • Znajomość technologii Apache ServiceMix, MS Service Broker
  • Wiedza w zakresie serwerów kolejkowych (np. RabbitMQ oparty o protokół AMQP);
  • Wiedza w zakresie MS SQL, Camel, Maven, Swarm.
To oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w zespole doświadczonych inżynierów oprogramowania;
  • Udział w ciekawych i nieszablonowych projektach;
  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy;
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, oferty pracownicze).