Etat Konsultant w Zespole Podatków Osobistych i Doradztwa dla Pracodawców

Firma: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa

Konsultant w Zespole Podatków Osobistych i Doradztwa dla Pracodawców
Miejsce pracy: Warszawa
TWOJE ZADANIA:
  • Przygotowywanie projektów opinii, raportów i komentarzy
  • Przygotowywanie kalkulacji podatkowych i deklaracji
  • Wyszukiwanie i analiza informacji
  • Dbanie o kompletność dokumentów dotyczących klientów i projektów
  • Udział w bieżących projektach działu
JAKIE SĄ NASZE OCZEKIWANIA?
  • Absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów prawniczych, finansowych, rachunkowych lub ekonomicznych
  • 1-2 lata doświadczenia w prawie podatkowym, w szczególności doświadczenie w opodatkowaniu osób fizycznych
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym Excela
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doskonałe umiejętności analityczne
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodyscyplina i zaangażowanie

CO OFERUJEMY?

  • Wiele atrakcyjnych projektów oraz możliwość pracy z ekspertami
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy (w tym możliwość pracy hybrydowej)
  • Możliwość budowania własnej marki pod marką MDDP (m.in. publikacje w wybranej prasie, na blogach podatkowych)
  • Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji
  • Praktyczny onboarding i wsparcie Buddiego
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Zajęcia z języka angielskiego online
  • Możliwości rozwoju i jasno określoną ścieżkę kariery
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej, imprezach integracyjnych
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy

Pozostałe oferty pracy w firmie MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna
Etat Praktykant / Praktykantka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 02-02-2023
Etat Senior w Zespole VAT Compliance w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 24-01-2023
Etat Senior w Zespole Podatków Międzynarodowych (Nieruchomości) w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 24-01-2023
Etat Konsultant w Zespole VAT Compliance w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 12-01-2023

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-01-2023
Wyświetleń: 51