kandydatów

Etat Senior w Zespole VAT Compliance

Firma: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa

Senior w Zespole VAT Compliance
Miejsce pracy: Warszawa
TWOJE ZADANIA:
  • Bieżąca obsługa Klientów w zakresie rozliczeń dla potrzeb podatku od towarów i usług
  • Przygotowywanie i weryfikacja rejestrów VAT
  • Przygotowywanie deklaracji VAT, VAT-UE, JPK, Intrastat
  • Wsparcie zespołu projektowego w bieżących zadaniach
  • Nadzór pracy Konsultantów
JAKIE SĄ NASZE OCZEKIWANIA?
  • Absolwenci studiów kierunkowych ekonomicznych, finansowych, rachunkowych lub prawniczych
  • 6 lat doświadczenia w obszarze podatków lub księgowości
  • Zainteresowanie tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym obszarze (w szczególności w obszarze compliance)
  • Wiedza w zakresie podatku od towarów i usług
  • Dostępność w wymiarze pełnego etatu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość innych programów pakietu MS Office (Word, Power Point)
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji z klientem;
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy i skrupulatność
CO OFERUJEMY?
  • Wiele atrakcyjnych projektów oraz możliwość pracy z doświadczonymi ekspertami
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Elastyczny czas pracy
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz jasno określoną ścieżkę kariery
  • Zajęcia z języka angielskiego online
  • Zajęcia jogi w biurze
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Możliwość uczestniczenia w drużynie sportowej, imprezach integracyjnych
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy

Pozostałe oferty pracy w firmie MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna
Etat Praktykant / Praktykantka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 02-02-2023
Etat Senior w Zespole Podatków Międzynarodowych (Nieruchomości) w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 24-01-2023
Etat Konsultant w Zespole VAT Compliance w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 12-01-2023
Etat Konsultant w Zespole Podatków Osobistych i Doradztwa dla Pracodawców w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 11-01-2023

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-01-2023
Wyświetleń: 64