Etat Senior w Zespole Podatków Międzynarodowych (Nieruchomości)

Firma: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa

Senior w Zespole Podatków Międzynarodowych (Nieruchomości)
Miejsce pracy: Warszawa
TWOJE ZADANIA:
  • Samodzielne przygotowywanie projektów opinii, raportów, kalkulacji – głównie w zakresie CIT, (z elementami VAT i PCC) – z uwzględnieniem międzynarodowych zasad opodatkowania (głównie w zakresie podatku u źródła) oraz procesów restrukturyzacyjnych, (obejmujących m.in. połączenia, akwizycje, podziały oraz przekształcenia)
  • Przygotowywanie projektów porad mailowych do klientów
  • Analiza podejścia sądów, organów podatkowych do zagadnień podatkowych i nadzór nad pracami konsultantów oraz praktykantów w tym zakresie
  • Praca na projektach transakcyjnych dot. transakcji na udziałach i aktywach
  • Praca na projektach typu przegląd podatkowy, badanie due diligence
  • Sporządzanie projektów pism procesowych z zakresu prawa podatkowego
  • Przygotowywanie artykułów, wpisów na bloga
JAKIE SĄ NASZE OCZEKIWANIA?
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki studiów: prawo, finanse, rachunkowość lub ekonomia
  • 3-4 lata doświadczenia w podatkach, w tym w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego
  • Mile widziana znajomość branży nieruchomości
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym Excela
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doskonałe umiejętności analityczne
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie
CO OFERUJEMY?
  • Wiele atrakcyjnych projektów oraz możliwość pracy z doświadczonymi ekspertami
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Elastyczny czas pracy
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz jasno określoną ścieżkę kariery
  • Zajęcia z języka angielskiego online
  • Zajęcia jogi w biurze
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Możliwość uczestniczenia w drużynie sportowej, imprezach integracyjnych
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy

Pozostałe oferty pracy w firmie MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna
Etat Praktykant / Praktykantka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 02-02-2023
Etat Senior w Zespole VAT Compliance w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 24-01-2023
Etat Konsultant w Zespole VAT Compliance w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 12-01-2023
Etat Konsultant w Zespole Podatków Osobistych i Doradztwa dla Pracodawców w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 11-01-2023

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-01-2023
Wyświetleń: 70