kandydatów

Etat Asystent / Asystentka ds. procesów operacyjnych

Firma: Optim Human Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego wspierającą naszych klientów na terenie całego kraju, a także poza jego granicami w obszarach:

TWORZENIE PROCESÓW HR - REKRUTACJE
INTERIM EMPLOYEE - HR CONSULTING

Optim Human to również ekosystem biznesowy w skład którego wchodzi m.in. networking (właściciele biznesów, członkowie zarządów, top managerowie), kompetencje biznesowe, a także relacje z obszaru strategii, operacji oraz rozwoju biznesów, a także relacje z ekspertami zarowno z branży HR jak i innych specjalizacji. Nasze usługi uwzględniają bieżące trendy, rozwiązania technologiczne oraz zmiany pokoleniowe.

Dla jednego z naszych klientów, firmyspecjalizującej się w rozwoju, dystrybucji i marketingu wiskosuplementów i suplementów diety do picia w zakresie zdrowia stawów poszukujemy:

Asystent / Asystentka ds. procesów operacyjnych
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres zadań:

Pełnienie funkcji Asystenta/Asystentki Dyrektora Generalnego oddziału w Polsce tj. odpowiedzialność w poniższym zakresie

  • Rozwiązywanie problemów operacyjnych
  • Planowanie spotkań i działań integracyjnych
  • Odpowiadanie na pytania pracowników i innych podmiotów tak szybko, jak to możliwe
  • Zapewnienie znakomitej obsługi klientów i dostawców
  • Przygotowywanie raportów sprzedaży, zestawień (tygodniowe i miesięczne)
  • Przygotowywanie płatności (codziennie)
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego
  • Udział w prowadzeniu procesów wewnętrznych
Oczekiwania:
  • Poszukujemy osoby rzetelnej, zorganizowanej, zorientowanej na firmę i zespół
  • Komunikatywnej, otwartej, bezstresowej
Dodatkowo oczekujemy:
  • Umiejętności obsługi komputera, urządzeń biurowych
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności zarządzania przepływem informacji
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Nastawienia na współpracę w zespole
  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy własnej, zaangażowania, dokładności, wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • Energii w działaniu, inicjatywy, optymizmu i wysokiej kultury osobistej
Oferujemy:
  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Umowa o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności