kandydatów

Etat Sourcing Manager – branża przemysłowa

Firma: Optim Human Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego wspierającą naszych klientów na terenie całego kraju, a także poza jego granicami w obszarach:

TWORZENIE PROCESÓW HR - REKRUTACJE
INTERIM EMPLOYEE - HR CONSULTING

Optim Human to również ekosystem biznesowy w skład którego wchodzi m.in. networking (właściciele biznesów, członkowie zarządów, top managerowie), kompetencje biznesowe, a także relacje z obszaru strategii, operacji oraz rozwoju biznesów, a także relacje z ekspertami zarowno z branży HR jak i innych specjalizacji. Nasze usługi uwzględniają bieżące trendy, rozwiązania technologiczne oraz zmiany pokoleniowe.

Dla naszego klienta - największego sprzedawcy detalicznych materiałów budowlanych w Europie, z uznanymi markami i silną obecnością na całym świecie poszukujemy Sourcing Manager’a.

W związku z dynamicznym rozwojem i kolejnymi ambitnymi planami, klient rozwija zaopatrzenie w Europie, a zwłaszcza w Europie Środkowej, w celu wzmocnienia swojego portfolio dostawców, obecności lokalnej oraz dalszego wdrażania proklienckiego podejścia na rynkach docelowych.

Sourcing Manager – branża przemysłowa
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Ścisła współpraca z Liderami Zakupów w kontakcie z lokalnymi menedżerami produktu, w celu zbudowania i utrzymania konkurencyjnego portfela dostawców zgodnie z potrzebami klientów końcowych (głównie w obszarze Europy Środkowej)
  • Ocena dostawców w celu poprawy wydajności w obszarach jakości i kosztów
  • Stały monitoring rynku
  • Zapewnienie terminów realizacji projektów i dostaw na czas
  • Wspieranie i efektywna współpraca z odpowiednikami naszej grupy na arenie międzynarodowej,
  • Dbanie o utrzymanie dobrych relacji z Globalnym Zespołem Zaopatrzenia oraz lokalnymi działami Produktu, Zakupów i Łańcucha Dostaw
  • Delegowanie zadań
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o kierunku technicznym
  • Minimum 4 lata doświadczenia w sourcingu, zakupie lub rozwoju produktu (najlepiej zasięg regionalny)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w projektach międzynarodowych (najlepiej związanych ze współpracą z dostawcami z Europy Środkowej)
  • Bardzo dobre zrozumienie procedur przetargowych
  • Bardzo dobra znajomość i zrozumienie procesów przemysłowych
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Udowodnione sukcesy w zarządzaniu projektami
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak również w zespołach wielofunkcyjnych
  • Silne umiejętności przywódcze i zarządcze
  • Gotowość do podróży służbowych
Mile widziane:
  • Znajomość języka francuskiego lub rosyjskiego
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywacyjny pakiet z bonusami na podstawie indywidualnych wyników
  • Pakiet benefitów: Opiekę medyczną, dofinansowanie do kart multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Częściowo pracę w trybie home office
  • Samochód służbowy
  • Miłe i przyjazne środowisko pracy