kandydatów

Etat Technical Sales Manager

Firma: Optim Human Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego wspierającą naszych klientów na terenie całego kraju, a także poza jego granicami w obszarach:

TWORZENIE PROCESÓW HR - REKRUTACJE
INTERIM EMPLOYEE - HR CONSULTING

Optim Human to również ekosystem biznesowy w skład którego wchodzi m.in. networking (właściciele biznesów, członkowie zarządów, top managerowie), kompetencje biznesowe, a także relacje z obszaru strategii, operacji oraz rozwoju biznesów, a także relacje z ekspertami zarowno z branży HR jak i innych specjalizacji. Nasze usługi uwzględniają bieżące trendy, rozwiązania technologiczne oraz zmiany pokoleniowe.

Optim Human Sp. z o.o. jest agencją wspierającą działalność biznesów z obszaru HR, powstałą dzięki zaangażowaniu zespołu EXCO A2A Polska - spółki doradczo konsultingowej działającej w Polsce od 1999 roku i będącej lokalnym przedstawicielem międzynarodowej grupy Kreston Global.

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Technical Sales Manager - branża techniczna.

Firma produkuje specjalistyczne chemikalia i ekologiczne rozwiązania technologiczne o znacznie zmniejszonym wpływie na środowisko. Projektuje, opracowuje i sprzedaje rozwiązania chemiczne do obróbki, kontroli, ochrony i przygotowania powierzchni, głównie dla przemysłu lotniczego.

Technical Sales Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Współpracując bezpośrednio z Kluczowymi Klientami z udziałem Działu Technicznego, Zarządu i technicznego wsparcia sprzedaży, będziesz odpowiedzialny za relacje z klientami przed sprzedażą, po sprzedaży i w fazie negocjacji.

Zakres zadań:
  • Poszukiwanie i identyfikacja dużych klientów;
  • Identyfikacja możliwości zastosowania produktów poprzez techniczną i handlową analizę potrzeb klienta;
  • Przygotowywanie propozycji w odpowiedzi na zapytania ofertowe i przetargi, zgodnie z polityką cenową firmy oraz prezentowanie rozwiązań technicznych dla klientów;
  • Negocjowanie i zamykanie kontraktów;
  • Wdrażanie polityki zarządzania kluczowymi klientami;
  • Analizowanie statystyk sprzedaży i dostosowywanie działań do realizacji budżetu;
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z polityką działu w systemie CRM;
  • Przeprowadzanie prób produktów w lokalizacjach klientów, gdy jest to wymagane;
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Posiadanie ugruntowanej wiedzy na temat chemii i materiałów stosowanych w produkcji ;
  • Posiadanie kompetencji w zakresie negocjacji handlowych oraz rozwoju biznesu;
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętności analityczne ;
  • Podejmowanie inicjatywy w celu opracowywania i wdrażania propozycji dla klientów, zgodnych ze strategią handlową firmy
  • Posiadanie chęci dzielenia się wiedzą;
  • Firmie zależy na osobie odpowiedzialnej, zaangażowanej, uczciwej i śmiałej.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód);
  • Dodatkowe premie uzależnione od wyników;
  • Dodatkowy pakiet ubezpieczeń;
  • Rozwój w prężnie rozwijającej się firmie.