Etat Specjalista ds. Zaopatrzenia (Sourcing Specialist) – branża przemysłowa

Firma: Optim Human Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego wspierającą naszych klientów na terenie całego kraju, a także poza jego granicami w obszarach:

TWORZENIE PROCESÓW HR - REKRUTACJE
INTERIM EMPLOYEE - HR CONSULTING

Optim Human to również ekosystem biznesowy w skład którego wchodzi m.in. networking (właściciele biznesów, członkowie zarządów, top managerowie), kompetencje biznesowe, a także relacje z obszaru strategii, operacji oraz rozwoju biznesów, a także relacje z ekspertami zarowno z branży HR jak i innych specjalizacji. Nasze usługi uwzględniają bieżące trendy, rozwiązania technologiczne oraz zmiany pokoleniowe.

Dla naszego klienta - największego sprzedawcy detalicznych materiałów budowlanych w Europie, z uznanymi markami i silną obecnością na całym świecie poszukujemy Specjalisty ds. Zaopatrzenia (Sourcing Specialist).

W związku z dynamicznym rozwojem i kolejnymi ambitnymi planami, rozwijaniem zaopatrzenia w Europie, a zwłaszcza w Europie Środkowej, w celu wzmocnienia swojego portfolio dostawców, obecności lokalnej oraz dalszego wdrażania proklienckiego podejścia na rynkach docelowych, nasz klient potrzebuje zasilić swój zespół o Specjalistę ds. Zaopatrzenia (Sourcing Specialist).

Specjalista ds. Zaopatrzenia (Sourcing Specialist) – branża przemysłowa
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Ścisła współpraca z Sourcing Managerem w celu budowania oraz utrzymywania konkurencyjnego portfela dostawców,
  • Utrzymywanie oraz budowanie długofalowych relacji z dostawcami, a także tworzenie baz dostawców analizując potrzeby Spółki,
  • Wsparcie i koordynacja wewnętrznych procesów przetargowych,
  • Udział w negocjowaniu cen, nadzorze i optymalizacją kosztów,
  • Wsparcie w koordynowaniu terminów i dostaw,
  • Opracowywanie raportów, przygotowywanie umów,
  • Stała kontrola aktualnych stanów magazynowych,
  • Wsparcie przy ocenie jakości zamawianych produktów,
  • Zbieranie i weryfikacja danych dotyczących regionu Europy środkowo-wschodniej,
  • Wsparcie w monitorowaniu rozwoju wdrożonych produktów w sieci sklepów w poszczególnych krajach.
Wymagania:
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość programu MS Excel – praca na dużych bazach danych,
  • 2- letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze zakupów,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Zaangażowanie do pracy oraz chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy oraz kwalifikacji,
  • Znajomość j. Angielskiego na poziomie B2 – warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność i motywacja do pracy,
  • Odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów: Opiekę medyczną, dofinansowanie do kart multisport, ubezpieczenie grupowe,
  • Częściowo pracę w trybie home office,
  • Niezbędna narzędzia do pracy,
  • Miłe i przyjazne środowisko pracy.