Etat Praktyki Wakacyjne w Departamencie Sprzedaży i Zarządzania Bazą

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Praktyki Wakacyjne w Departamencie Sprzedaży i Zarządzania Bazą
Miejsce pracy: Warszawa
27/P/DSiZ/EM/KH
Twoje Zadania:
  • Wsparcie w projektach
  • Przygotowywanie procedur i instrukcji stanowiskowych dla Sieci Sprzedaży
  • Przygotowywanie komunikatów i materiałów szkoleniowych dla Sieci Sprzedaży oraz obsługa i rozwiązywanie problemów merytorycznych zgłaszanych z Sieci Sprzedaży
Nasze Oczekiwania:
  • Jesteś studentem/ studentką, preferowane kierunki informatyczne, matematyczne, statystyczne, ewentualnie inne inżynierskie, na których są zagadnienia związane z analityką i obszarem baz danych
  • Jesteś zaangażowany i świetnie organizujesz swoją pracę
  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Mile widziane środowiska SAS, Hadoop, programowanie powłoki SHELL
Oferujemy:
  • Możliwość poznania więcej niż jednego obszaru biznesowego dużej grupy kapitałowej
  • Zrozumienie procesów biznesowych i zasad ich poprawnego kształtowania
  • Praca z nowoczesnymi technologiami bazodanowymi i z obszaru BI: bazy MS SQL, hurtownie danych Teradata, systemy do Campaign Managmentu (marketing bezpośredni), klastry danych Hadoop
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.