kandydatów

Etat Praktyki Wakacyjne w Biurze Strategii i Standardów IT

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Praktyki Wakacyjne w Biurze Strategii i Standardów IT
Miejsce pracy: Warszawa
9/P/BSiSIT/SB/DG
Twoje Zadania:
  • koordynacja prowadzonych procesów
  • graficzna prezentacja danych
  • kalkulacja usług, wycena stawek, koordynacja projektów
  • przygotowanie prostych Zamówień i Umów
  • zlecanie FV, rozliczenia finansowe usług
Nasze Oczekiwania:
  • Jesteś studentem/ studentką kierunku takiego jak: finanse, ekonomia, rachunkowość, IT, nowe technologie, prawo
  • Jesteś zaangażowany i świetnie organizujesz swoją pracę
  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego (min. A2)
  • Umiejętność analizy, syntezy i przetwarzania danych
  • Inicjatywa, kreatywność, wnikliwość, systematyczność i rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wiedza z obszaru Zarządzania Projektami
Oferujemy:
  • Możliwość poznania więcej niż jednego obszaru biznesowego dużej grupy kapitałowej
  • Zrozumienie procesów biznesowych i zasad ich poprawnego kształtowania
  • Możliwość poznania zakresu usług IT jakie mogą być świadczone dla innych podmiotów
  • Poznanie i uczestnictwo w złożonych projektach IT
  • Nauka organizacji własnej pracy, priorytetyzacja zadań
  • Poznanie zasady tworzenia kalkulacji opłat, rozliczeń, tworzenia umów, zamówień
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.