kandydatów

Etat Praktyki Wakacyjne w Departamencie Aplikacji

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Praktyki Wakacyjne w Departamencie Aplikacji
Miejsce pracy: Warszawa
13/P/DA/AM/TN
Twoje Zadania:
  • Realizacja i rozwiązywanie incydentów i service request dotyczących systemu SAP
  • Realizacja zadań dotyczących autoryzacji i dostępów do systemów SAP
  • Wsparcie pracy w zespołach projektowych
Nasze Oczekiwania:
  • Jesteś studentem/ studentką kierunku Informatyka
  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office
  • Znasz podstawy programowania w jednym z dowolnych, obecnie używanych w IT języków programowania
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, punktualność, szczerość
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznym zespole, przy najnowszych technologiach związanych z obsługą systemów klasy ERP
  • Możliwość poznania więcej niż jednego obszaru biznesowego dużej grupy kapitałowej
  • Zrozumienie procesów biznesowych i zasad ich poprawnego kształtowania
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.