kandydatów

Etat Praktyki Wakacyjne w Departamencie Sprzedaży Prepaid

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Praktyki Wakacyjne w Departamencie Sprzedaży Prepaid
Miejsce pracy: Warszawa
20/P/DSP/SB/KN
Twoje Zadania:
  • Poznanie specyfiki pracy sił sprzedaży, uczestnictwo w tworzeniu planów rozwojowych i szkoleniowych
  • Tworzenie materiałów szkoleniowych, uczestnictwo procesach rekrutacyjnych
  • Udział w tworzeniu projektów konkursowych dla PH
  • Wsparcie administracyjne, uczestniczenie w spotkaniach strategicznych
Nasze Oczekiwania:
  • Jesteś studentem/ studentką, preferowane kierunki humanistyczne, Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia
  • Jesteś zaangażowany i świetnie organizujesz swoją pracę
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Komunikatywność na wysokim poziomie ze względu na zadania związane z  procesami rekrutacyjnymi
  • Gotowość do podróży służbowych
Oferujemy:
  • Poznanie specyfiki prepaid, pracy handlowców
  • Poznanie procesów dystrybucji, sprzedaży, procesów około sprzedażowych
  • Działania wspierające, rozwojowe
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.