Etat Praktyki Wakacyjne w Biurze Bezpieczeństwa Teleinformatycznego

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Praktyki Wakacyjne w Biurze Bezpieczeństwa Teleinformatycznego
Miejsce pracy: Warszawa
15/P/BBT/SB/PB
Twoje Zadania:
  • Analiza ryzyka w zarządzaniu uprawnieniami dostępu do zasobów.
    Narzędzie IDM, work flow, inne narzędzia służące do zarządzania uprawnieniami dostępu w zgodzie z PN ISO 27001.
  • Weryfikacja atrybutów i uprawnień dostępu przypisanych do kont domeny.
    Projektowanie, analiza, weryfikacja i wykonanie ewentualnych działań naprawczych.
  • Forensiccomputer podstawy zabezpieczania danych.
Nasze Oczekiwania:
  • Personalne:
    • samodzielne myślenie;
    • lojalność wobec pracodawcy;
    • dyskrecja;
    • solidność;
    • asertywność
  • Kompetencje:
    • umiejętności analityczne, znajomość SQL, LDAP mile widziana,
    • znajomość angielskiego na poziomie wystarczającym do samodzielnego zrozumienia dokumentacji technicznej,
    • znajomość MS Active Directory, MS Azure programów SIM (QRadar) mile widziana,
    • umiejętność uczenia się, zdobywania nowych umiejętności i ich stosowania.
Oferujemy:
  • Praca w projektach, której skomplikowanie będzie rosło wraz ze wzrostem umiejętności.
  • Praca na produkcyjnych bazach; analiza znacznych wolumenów danych.
  • Tematy i materiały na dobrą pracę dyplomową.
  • Wiedza praktyczna o bezpieczeństwie teleinformatycznym zdobywana podczas wykonywania prac na rzecz jego utrzymania
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.