kandydatów

Etat Specjalista ds. Logistyki

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Logistyki
Miejsce pracy: Warszawa
ES/SL/IU/24/0221
Twoje Zadania:
  • Współpraca z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizowanych zadań z obszaru logistycznego
  • Wprowadzanie zamówień do systemów wspierających dystrybucję
  • Koordynacja procesów związanych z dystrybucją towarów handlowych, w tym raportowanie
  • Wystawianie faktur, not oraz przygotowywanie dokumentów dotyczących realizowanych usług w zakresie obszaru logistycznego
  • Rozpatrywanie interwencji logistycznych zgłaszanych przez odbiorców towarów handlowych dystrybuowanych z magazynu oraz przygotowywanie pisemnych wyjaśnień
  • Współudział w pracach przy realizacji projektów
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentów związanych z obszarem logistycznym.
Nasze Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy: w logistyce, telekomunikacji lub w sprzedaży
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Obsługa MS Office (Word, dobra znajomość Excel, PowerPoint),
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość systemu SAP, SOS, CSS, Pulsar, Simple będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe preferowane w obszarze logistyki
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i zdobycia doświadczenia w największej grupie medialno-telekomunikacyjnej w Polsce
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Luxmed, Multisport)
  • Pracę w zgranym zespole ukierunkowanym na wspólny cel i dbającym o dobrą atmosferę pracy
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.