kandydatów

Etat Analityk Procesów Biznesowych

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Analityk Procesów Biznesowych
Miejsce pracy: Warszawa
KW/APB/GT-RP/152/0521
Twoje Zadania:
  • przygotowanie analiz biznesowych w zakresie tworzenia i zarządzania  procesami
  • wspieranie użytkowników przy optymalizacji procesów biznesowych
  • modelowanie procesów biznesowych w dedykowanym narzędziu
  • wsparcie oraz szkolenia użytkowników systemu
  • tworzenie nowych i aktualizacja istniejących mechanizmów usprawniających procesy biznesowe
  • przetwarzanie baz danych przy wykorzystaniu metod programistycznych
  • rozwój środowiska analitycznego
  • inicjowanie działań mających na celu wzrost efektywności procesów
  • tworzenie dokumentacji przeprowadzonych działań optymalizacyjnych
Nasze Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość raportowania z baz danych za pomocą SQL
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • biegła znajomość MSExcel, umiejętność tworzenia i modyfikowania makr
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysoka orientacja na cel
  • doświadczenie w analizie i optymalizacji procesów biznesowych
  • umiejętność samodzielnego uczenia sią i poznawania nowych systemów
  • dodatkowym atutem będzie znajomość Celonis Process Mining
Oferujemy:
  • pracę w największej grupie kapitałowej w kraju
  • możliwość rozwoju swoich umiejętności analitycznych, programistycznych i narzędziowych z SQL
  • przyjazną atmosferę pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (multisport, opieka medyczna, oferty pracownicze)
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.