kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Kart

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Specjalista ds. Kart
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje Zadania:
  • Wdrażanie i utrzymanie kart SIM i innego sprzętu abonenckiego
  • Udział w testach kart Sim, sprzętu abonenckiego i nowych usług
  • Analiza, modyfikacja i kontrola procesów w obszarze kart SIM
  • Współpraca z producentami kart SIM i sprzętu abonenckiego oraz partnerami zewnętrznymi w obszarze kart SIM
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane kierunki – telekomunikacja, informatyka, elektronika lub pokrewne)
  • Doświadczenie w obszarze zagadnień związanych z kartami SIM mile widziane
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym bieżącą komunikację
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PP)
  • Chęć do pracy i nauki
  • Otwartość na innowacje
  • Znajomość norm i zagadnień związanych z kartami SIM będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku
  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze)
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.