kandydatów

Etat Specjalista ds. Marketingowego Wsparcia Sprzedaży B2B

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Marketingowego Wsparcia Sprzedaży B2B
Miejsce pracy: Warszawa
AM/SPK/UT/147/0521
Twoje Zadania:
  • Maksymalizacja pozyskiwania leadów sprzedażowych B2B/ Lead generation
  • Tworzenie, koordynacja i optymalizacja kampanii sprzedażowych, zasięgowych i dobazowych
  • Raportowanie i analiza wyników kampanijnych
  • Zarządzanie listami marketingowymi
  • Prowadzenie profilu społecznościowego B2B
  • Współpraca przy rozwijaniu strony www dla B2B
  • Kreowanie własnych pomysłów wzmacniających efekty celu
  • Działania przy współpracy z domem mediowym, grafikami i działem sprzedaży
Nasze Oczekiwania:
  • Minimum roczne doświadczenie w e-marketingu
  • Znajomość systemów typu CRM
  • Mile widziane doświadczenie w content marketingu
  • Samodzielność w codziennym działaniu
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • Pracę na samodzielnym stanowisku dla jednego z najlepszych operatorów sieci komórkowej w Polsce
  • Dobrą atmosferę w kreatywnym małym zespole
  • Pracę dla osób, które lubią mieć wpływ na efekty swojej pracy
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze)
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.