kandydatów

Etat Kierownik zespołu Social Media (JF)

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Kierownik zespołu Social Media (JF)
Miejsce pracy: Warszawa
KW/BM/AP/203/0721
Twoje Zadania:
  • zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za komunikację marek Plush, Plus, smartDOM, Ipla, CP w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube)
  • współtworzenie i realizacja spójnej strategii prowadzenia kanałów Social Media
  • koordynowanie komunikacji na profilach społecznościowych marki we współpracy z agencją
  • planowanie komunikacji wizerunkowej i sprzedażowej w Social Media w zgodzie ze strategia marketingową oraz z uwzględnieniem bieżących potrzeb promocyjnych.
  • współpraca z działami odpowiedzialnymi za ofertę, komunikację marketingową, media i e-commerce
  • analiza efektywności i odpowiedzialność za budżety prowadzonych działań
Nasze Oczekiwania:
  • doświadczenie w zarządzaniu lub koordynowaniu prac zespołu
  • wykształcenie wyższe: nauki społeczne, reklama, marketing
  • znajomość portali społecznościowych, środowiska Influencerów oraz narzędzi marketingu online
  • odwaga biznesowa i odpowiedzialność za rekomendowane projekty
  • kreatywność, skrupulatność, terminowość, elastyczność i umiejętność pracy w napiętych terminach
  • duża otwartość na tworzenie i poszukiwanie niestandardowych rozwiązań
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • dużą samodzielność w realizacji zadań, realny wpływ na końcowe efekty
  • pracę na wielu systemach, urozmaicone zadania i ciekawe wyzwania
  • dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, oferta pracownicza
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.