kandydatów

Etat Kierownik Projektu w Zespole Sprzedaży Urządzeń

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Kierownik Projektu w Zespole Sprzedaży Urządzeń
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje Zadania:
  • Kreowanie i wdrażanie kompleksowej strategii sprzedaży sprzętu w obszarze B2C
  • Analiza otoczenia biznesowego, śledzenie trendów sprzedaży sprzętów
  • Analiza wyników sprzedażowych
  • Rozwój nowych kategorii sprzętowych w odpowiedzi na potrzeby rynku
  • Rekomendowanie działań w oparciu o bieżące wyniki i badania marketingowe oraz trendy rynkowe
  • Uczestnictwo w procesie towarowania
  • Komunikacja działań mająca na celu wzrost efektywności sprzedaży
  • Współpraca z kanałami sprzedaży, inicjowanie, koordynacja i realizacja działań wspierających realizację celów z innymi jednostkami organizacyjnymi
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość branży telekomunikacyjnej,
  • Doświadczenie we współpracy ze sprzedażą bezpośrednią i zdalną,
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów end2end na rynku telekomunikacyjnym w zakresie wdrażania nowych technologii, kategorii sprzętowych,
  • Umiejętność analizy i wyciąganie konstruktywnych wniosków na podstawie otrzymanych danych,
  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji
  • Nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych i umiejętność ich osiągania
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilna, długotrwała współpraca
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karnetu sportowego
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.