Etat Konsultant / Konsultantka w Zespole Doradztwa Transakcyjnego (Tax M&A)

Firma: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy jest największą niezależną polską firmą doradztwa podatkowego. Nasz zespół liczy ponad 100 osób – doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów – ekspertów w zakresie podatku VAT, ceł i akcyzy, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, podatków lokalnych oraz postępowań podatkowych i sądowych.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Konsultant / Konsultantka w Zespole Doradztwa Transakcyjnego (Tax M&A)
Miejsce pracy: Warszawa
TWOJE ZADANIA:
  • Przygotowywanie projektów opinii, raportów, komentarzy podatkowych
  • Wsparcie podatkowe klientów w transakcjach (M&A), reorganizacjach biznesowych i innych złożonych procesach
  • Praca na projektach typu przegląd podatkowy, badanie due diligence
  • Analiza umów i innych dokumentów z perspektywy ich konsekwencji podatkowych
  • Analiza regulacji podatkowych, podejścia sądów, organów podatkowych oraz doktryny do zagadnień
  • podatkowych
JAKIE SĄ NASZE WYMAGANIA?
  • Ukończone studia prawnicze lub ekonomiczne
  • Około 3-4 lata doświadczenia w obszarze doradztwa podatkowego
  • Zainteresowanie prawem podatkowym, w szczególności zagadnieniami międzynarodowego prawa podatkowego oraz opodatkowaniem transakcji i reorganizacji
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym Excela
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności analityczne
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji
CO OFERUJEMY?
  • Wiele atrakcyjnych projektów oraz możliwość pracy z ekspertami
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Zajęcia z języka angielskiego online
  • Możliwości rozwoju i jasno określoną ścieżkę kariery
  • Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji
  • Praktyczny onboarding i wsparcie Buddiego
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej, imprezach integracyjnychBardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy

Pozostałe oferty pracy w firmie MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna
Etat Praktykant / Praktykantka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 02-02-2023
Etat Senior w Zespole VAT Compliance w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 24-01-2023
Etat Senior w Zespole Podatków Międzynarodowych (Nieruchomości) w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 24-01-2023
Etat Konsultant w Zespole VAT Compliance w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 12-01-2023
Etat Konsultant w Zespole Podatków Osobistych i Doradztwa dla Pracodawców w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 11-01-2023

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-02-2022
Wyświetleń: 83