kandydatów

Etat Fakturzysta / Fakturzystka

Firma: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy jest największą niezależną polską firmą doradztwa podatkowego. Nasz zespół liczy ponad 100 osób – doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów – ekspertów w zakresie podatku VAT, ceł i akcyzy, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, podatków lokalnych oraz postępowań podatkowych i sądowych.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Fakturzysta / Fakturzystka
Miejsce pracy: Warszawa
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Wystawianie faktur sprzedaży,
  • Przetwarzanie dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy (elektroniczny obieg dokumentów),
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie (faktury sprzedaży i zakupu, wyciągi bankowe),
  • Kontakt z kontrahentami polskimi i zagranicznymi w powierzonym zakresie,
  • Pomoc administracyjna oraz wspieranie zespołu księgowości w realizacji zadań.
NASZE OCZEKIWANIA:
  • Studenci lub absolwenci – preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia,
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office – w szczególności MS Excel,
  • Dyspozycyjność min. 30 h tygodniowo,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i dyskrecja,
  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima.
TO OFERUJEMY:
  • Pracę w firmie doradztwa podatkowego będącej jednym z liderów na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia lub umowę o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Zajęcia z języka angielskiego online,
  • Możliwości rozwoju i jasno określoną ścieżkę kariery,
  • Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji,
  • Praktyczny onboarding i wsparcie Buddiego,
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • Możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej, imprezach integracyjnych,
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy.

Pozostałe oferty pracy w firmie MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna
Etat Praktykant / Praktykantka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 02-02-2023
Etat Senior w Zespole VAT Compliance w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 24-01-2023
Etat Senior w Zespole Podatków Międzynarodowych (Nieruchomości) w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 24-01-2023
Etat Konsultant w Zespole VAT Compliance w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 12-01-2023
Etat Konsultant w Zespole Podatków Osobistych i Doradztwa dla Pracodawców w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 11-01-2023

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-02-2022
Wyświetleń: 97