kandydatów

Etat Administrator Systemów

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Administrator Systemów
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KW/AS/MW/96/0222
Opis stanowiska
  • Wymagane doświadczenie w pracy z Windows Server 2012/16/19
  • Zaawansowana znajomość Active Directory (w tym również DNS, DHCP) w zakresie administracji systemem (nie tylko operacyjnie) – środowiska wielodomenowe
  • Zaawansowana znajomość ADFS (doświadczenie w integracji aplikacji)
  • Znajomość Microsoft PKI umożliwiająca utrzymanie i rozwój systemu
  • Dobra znajomość PowerShell
  • Doświadczenie w utrzymaniu systemów IDM oraz udział w projektach z ich zakresu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i dokładność
  • Analityczne podejście do rozwiązywanych problemów
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość programowania w Java
  • Mile widziane doświadczenie z produktami Sailpoint IIQ, Microsoft FIM
  • Mile widziana znajomość branży telekomunikacyjnej
Wymagania:
  • Utrzymanie, rozwój, raportowanie i zarządzanie systemami Microsoft Active Directory, PKI,  DNS, FIM, Sailpoint IIQ w środowisku wielu spółek (Grupa Polsat)
  • Proaktywne usprawnianie pracy systemów w zakresie odpowiedzialności, monitorowanie, reagowanie i rozwiązywanie bieżących incydentów i problemów
  • Aktywne uczestnictwo w projektach związanych z integracjami systemów z AD, ADFS, zarządzania tożsamością, w tym opiniowanie dokumentów analitycznych i projektowych
  • Szukanie nowych rozwiązań, usprawnień, wyznaczanie trendów rozwoju systemów będących w zakresie obowiązków
  • Opracowywanie projektów i modeli rozwiązań zarządzania użytkownikami i uprawnieniami