kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Obsługi Systemów (AB)

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Systemów (AB)
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • branie czynnego udziału we wdrożeniach i nowych projektach informatycznych
  • zapewnienie ciągłości pracy systemów i aplikacji w trybie 7/24/365, rozwiązywanie codziennych problemów związanych z ich eksploatacja
  • monitorowanie systemów komputerowych i procesów w nich przetwarzanych dla klientów
  • praca w dwóch centrach komputerowcach (produkcyjnych i zapasowym)
  • współpraca z zewnętrznymi zespołami
  • utrzymywanie standardów bezpieczeństwa IT
  • opieka techniczna nad infrastrukturą i sprzętem, nadzór nad oprogramowaniem monitorującym działanie systemów
Wymagania:
  • znajomość systemu Linux/Unix, znajomość systemów Windows Server
  • podstawowej wiedzy o systemach operacyjnych, zasadach działania sieci oraz spotykanych na serwerach usługach
  • wykształcenie techniczne, możliwe studia wyższe w trakcie (da się to w tej pracy pogodzić)
  • znajomość technicznego języka angielskiego
  • praca w trybie nocnym i w weekendy
  • chęci do nauki i motywacji do zgłębiania wiedzy
  • samodzielnego podejmowania decyzji
  • kultury osobistej w kontaktach z klientem wewnętrznych i zewnętrznym
  • rzeczowości i merytorycznej komunikacji
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego pod okiem ekspertów
  • przyjazny tryb wdrożenia
  • współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • pakiet benefitów GPP (w tym MultiSport, opieka medyczna, oferty pracownicze)