kandydatów

Etat Specjalista ds. Systemów Zarządzania

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Systemów Zarządzania
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AL/SSZ/DŁ/08/0122
Opis stanowiska:
  • Wsparcie bieżących prac związanych z zapewnieniem certyfikowanych systemów zarządzania zgodnie z przyjętymi normami;
  • Opracowanie oraz aktualizacja dokumentacji opisującej procesy biznesowe (procedury, instrukcje, mapy procesów, architektura procesów biznesowych). Weryfikacja dokumentacji opisującej procesy biznesowe;
  • Prowadzenie wewnętrznych audytów zarządzania wg norm ISO 9001 (zarządzanie jakością), 14001 (zarządzanie środowiskowe) oraz 27001 (zarządzanie bezpieczeństwem informacji);
  • Opracowywanie analiz biznesowych oraz raportów zarządczych;
  • Samodzielna realizacja zadań oraz projektów;
  • Prowadzenie spotkań biznesowych, wypełnianie niezbędnej dokumentacji, a tym także udział w przygotowaniach do certyfikacji ISO (zarządzanie jakością, środowiskowe i bezpieczeństwem informacji);
  • Analiza rynku narządzi do zarządzania procesami, trendów rynkowych;
  • Zaprezentowanie pomysłów usprawnień, zmian w procesach;
  • Wsparcie komórek organizacyjnych w przygotowaniu regulaminów wewnętrznych oraz wdrażaniu zmian organizacyjnych i procesowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość podstawowych norm ISO, w szczególności ISO 9001;
  • Umiejętność prowadzenia audytów jakości wg ISO 9001;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu/aktualizacji/opiniowaniu instrukcji/procedur/umów;
  • Umiejętność analizy, syntezy i przetwarzania danych;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) – warunek konieczny, znajomość MS VISIO mile widziana;
  • Inicjatywa, kreatywność, dokładność i rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność wyznaczania priorytetów oraz rozwiązywania problemów pod presją czasu;
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu przepisów środowiskowych, normy ISO 14001 oraz standardów bezpieczeństwa informacji ISO 27001.
Oferujemy:
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;
  • Udział w realizacji ciekawych projektów;
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji;
  • Stabilną, długotrwałą współpracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do karnetu sportowego.