kandydatów

Etat Specjalista (współpracownik)

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista (współpracownik)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KS/Sb2b/KS/182/0322

Opis stanowiska:
  • Udział w testach biznesowych dla wdrażanych w Organizacji inicjatyw;
  • Koordynacja testów biznesowych w ramach realizowanych projektów w Grupie;
  • Eksperckie uczestnictwo w projektach biznesowych;
  • Współpraca w ramach realizowanych zadań z IT, PMO oraz wieloma obszarami w Organizacji, np. Marketingiem, Obszarem Operacyjnym, czy też Logistycznym.
Wymagania:
  • Praktyczna znajomość MS Office (MS Word i MS Power Excel);
  • Kreatywność w działaniu;
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu;
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
Oferujemy:
  • Współpracę na podstawie długoterminowej umowy B2B;
  • Udział w dużych i ciekawych projektach kreujących rozwój i wizerunek Grupy Polsat Plus;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego na rynku telekomunikacyjnym;
  • Naukę pracy z narzędziami tj. JIRA, Confluence, HP ALM, MS Project, SQL;
  • Pracę w zgranym zespole, ukierunkowanym na wspólny cel i dbającym o dobrą atmosferę;
  • Bardzo elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 7-11 oraz dni pracy zdalnej);
  • Pakiet benefitów (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze).