kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Trademarketingu

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Specjalista ds. Trademarketingu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KW/MST/BK/72/0222

Opis stanowiska:
  • inicjowanie, planowanie i realizacja działań marketingowych mających na celu zwiększenie konkurencyjności oferty i zwiększenia sprzedaży oraz analiza efektywności prowadzonych działań
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży, oferty i komunikacji marketingowej oraz z regionami
  • ścisła współpraca z domem mediowym (kampanie offline, online w tym social media), agencjami eventowymi, drukarniami
  • odpowiedzialność za dostarczenie materiałów BTL i innych materiałów sprzedażowych do POS
  • merchandising w sieci sprzedaży  stacjonarnej
  • obsługa i rozliczanie programu wspólnych działań marketingowych, realizowanych przez siecią sprzedaży
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów w zakresie marketingu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • kreatywność i odwaga w prezentowaniu własnych pomysłów oraz umiejętność argumentowania
  • doskonała organizacja pracy, sumienność i punktualność oraz dynamizm w działaniu
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki, samodzielność i odpowiedzialność
Mile widziane:
  • doświadczenie – w działach sprzedaży, marketingu, trade marketingu
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii online
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na zastępstwo
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z największych grup medialno-telekomunikacyjnych
  • dbamy o naszych pracowników  zarówno w pracy, jak i poza nią. Dlatego też oferujemy szeroki pakiet benefitów:
    • opiekę medyczną
    • kartę Multisport
    • rozwijanie pasji sportowych  - profesjonalne sekcje sportowe
    • specjalne rabaty na: telewizję, internet, telefon i inne
    • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
    • wewnętrzny Car–Sharing