kandydatów

Etat Kierownik Projektu (CN)

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Kierownik Projektu (CN)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AL/KP/CN/410/1221
Opis stanowiska
  • Zarządzanie projektami i programami w zakresie funkcjonalności produktów i systemów w celu dostarczenia rezultatów zgodnych z wymaganiami właścicieli biznesowych i sponsorów, w określonym terminie i budżecie;
  • Zarządzanie obszarami w dużych i złożonych programach;
  • Odpowiedzialność za wszystkie fazy realizowanych projektów/programów, w tym również zarządzanie budżetem projektowym;
  • Kierowanie zespołem projektowym, w szczególności identyfikacja potrzeb zasobowych oraz ich skuteczne pozyskanie w organizacji, motywowanie i koordynowanie pracy członków zespołu projektowego, zlecanie i nadzór nad wykonaniem przydzielonych zadań w celu zapewnienia efektywnej  i terminowej realizacji projektu;
  • Nadzorowanie i koordynacja działań w zakresie zarządzania ryzykiem w projekcie/programie;
  • Zarządzanie jakością w projekcie/programie;
  • Udział w negocjacjach umów i zamówień realizowanych w ramach projektów/programów.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami informatycznymi o budżetach powyżej 1 mln PLN – min. 2 lata;
  • Potwierdzone doświadczeniem, skuteczne zarządzanie złożonymi projektami (wiele procesów, różne grupy interesariuszy, integracja wielu systemów);
  • Bardzo dobra znajomość i umiejętność zastosowania w praktyce metod zarządzania projektami, w tym znajomość jednej z metodyk PRINCE2, PMP; preferowany ceryfikat PMP i/lub Prince;
  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem;
  • Biegła znajomość narzędzi wspierających pracę kierownika projektu: MS Office, MS Project, JIRA;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zarządzania ludźmi, samodzielność w działaniu oraz doskonała organizacja własnej pracy, zarządzanie przez cele;
  • Komunikatywność, orientacja na klienta, współpracę i wyniki.
Oferujemy:
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dużej międzynarodowej grupie kapitałowej;
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;
  • Pracę nad ciekawymi, niestandardowymi projektami;
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie;
  • Pakiet benefitów (w tym MultiSport, opieka medyczna, oferty pracownicze).