kandydatów

Etat Specjalista ds. Analiz (Rentowności)

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Analiz (Rentowności)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KS/SSA/JW/224/0422
Opis stanowiska
  • Przygotowanie modeli na potrzeby kalkulacji rentowności zmian ofertowych i procesowych;
  • Kalkulacja i prezentacja wpływu projektowanych zmian procesów lub ofert na wyniki Grupy;
  • Współpraca z jednostkami odpowiedzialnymi za strategię marketingową i sprzedaż w opracowywaniu założeń i kalkulacji rentowności;
  • Analizy wpływu wdrożonych rozwiązań ofertowych i procesowych na wyniki Grupy.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: finanse, ekonomia, statystyka, matematyka, informatyka;
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku analityka w pionach: marketingu, sprzedaży, kontrolingu, itp.;
  • Biegła znajomość arkusza MS Excel
  • Dobra znajomość SQL
  • Mile widziana znajomość Tableau;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
Oferujemy
  • Elastyczne godziny pracy w formie hybrydowej ;
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się grupie;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość awansu na stanowisko kierownika 4-5 osobowego zespołu.