kandydatów

Etat Release Manager

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Release Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy dużych, złożonych projektach
  • Wiedza z zakresu wdrożeń systemów IT
  • Doświadczenie projektowe w metodyce „zwinnej”
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w testach integracyjnych dużych systemów
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność, otwartość, asertywność, szybkość w podejmowaniu decyzji
  • Orientacja na Klienta, współpracę
  • Bezpośrednia współpraca z Programistami, Kierownikami projektów, BAM’ami i Działem Testów
  • Umiejętność prowadzenia efektywnej komunikacji wewnątrz IT oraz z Biznesem
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość narzędzi wspierających zarządzanie wydaniami i wdrażanie systemów IT (JIRA, Confluence, QC, Remedy, MS Office, CI/CD)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Wymagania
  • Zarządzania zawartością i integralnością zmian w wydaniach systemów IT
  • Komunikacja o zagrożeniach w terminowości realizacji projektów informatycznych w wydaniach
  • Wypracowywanie z Kierownikami poszczególnych projektów rozwiązań prowadzących do poprawnego wdrożenia całego wydania
  • Rozwiązywanie problemów w wydaniach w celu doprowadzenia do pomyślnej implementacji zmian
  • Uzgadnianie, implementacja oraz raportowanie SLA/KPI - Weryfikacja i zarządzanie postępami prac
  • Kontrola terminowości realizowanych prac w ramach przygotowywanych wydań systemów IT
  • Koordynacja prac przygotowawczych związanych z realizacją kolejnych wydań systemów informatycznych
  • Kreowanie i rozwijanie procesów wytwórczych i procesu zarządzania wydaniami oprogramowania we współpracy z pozostałymi komórkami organizacyjnymi
  • Sprawozdawczość w zakresie wdrażania zmian
  • Raportowanie działalności z zakresu powierzonych obowiązków
Oferujemy
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej
  • Dostęp do nowych technologii
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, nauka jęz. angielskiego, oferty pracownicze)