Etat Płatne Praktyki Wakacyjne w Zespole Analiz i Utrzymania Procesów Biznesowych

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Płatne Praktyki Wakacyjne w Zespole Analiz i Utrzymania Procesów Biznesowych
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Będziesz brał udział w pracach projektowych zespołu pracującego nad wdrożeniem i rozwojem robotów klasy RPA (od analizy potencjalnych procesów biznesowych do utrzymania i zarządzania zbudowanymi robotami);
  • Będziesz uczestniczył w programie optymalizacji procesów biznesowych na poziomie Grupy Kapitałowej, m.in. opracowywanie modeli procesów i analiz z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi informatycznych Business Process Mining, definiował i wyznaczanie KPI w ramach analizowanych procesów biznesowych.
Wymagania
  • Dyspozycyjność przez okres dwóch miesięcy (między lipcem a wrześniem);
  • Ukończony minimum II rok studiów na kierunku IT lub zarządzanie;
  • Znajomość języka angielskiego - minimum poziom B1;
  • Jesteś zaangażowany i świetnie organizujesz swoją pracę;
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
Mile widziana
  • Znajomość notacji BPMN/UML, mile widziana znajomość C#, PL/SQL.
Oferujemy
  • Poznanie metody analizy i optymalizacji procesów pod budowę robotów klasy RPA - co jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się obszarów automatyzacji.
Ponadto
  • Płatne praktyki z szansą na dłuższą współpracę;
  • Opiekuna merytorycznego, który wprowadzi w świat Grupy Polsat Plus;
  • Elastyczne ustalenie grafiku realizacji stażu;
  • Szkolenia i rozwojowy feedback;
  • Certyfikat potwierdzający udział w Programie;
  • Zdobycie bogatego doświadczenia w dużej firmie będącej liderem rynku telekomunikacyjno-medialnego.