kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. Roamingu

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Starszy Specjalista ds. Roamingu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KG/SSR/BB/0722
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za maksymalizację zysku hurtowego Spółki ze sprzedaży usług hurtowych, w tym: roamingu międzynarodowego, usług komunikacji tekstowo-multimedialnej w modelu hubowym/agregatorskim, usług komunikacji opartych o numerację wirtualną
  • Odpowiedzialność za minimalizację kosztu hurtowego Spółki z zakupu usług hurtowych, w tym: roamingu międzynarodowego, usług komunikacji tekstowo-multimedialnej (w tym SMS, MMS, RCS), usług komunikacji opartych o numerację wirtualną, międzysieciowej wymiany ruchu telekomunikacyjnego
  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych Spółki dla usług hurtowych, wsparcie
    w negocjacjach umów z tymi partnerami w zakresie biznesowym, koordynacja wdrożenia danej relacji biznesowej
  • Odpowiedzialność za analizy i rekomendacje w zakresie rozwoju usług hurtowych w zakresie modeli biznesowych i zmian technicznych oraz optymalizacji wyniku finansowego Spółki w zakresie wskazanych usług hurtowych
  • Wsparcie w projektach związanych z rozwojem i utrzymaniem usług hurtowych i współpracy z hurtowymi partnerami biznesowymi
  • Opieka posprzedażowa i zarządzanie relacją z partnerem biznesowym, raportami finansowymi i ruchowymi, prowadzenie procesów utrzymania jakości i koordynacja procesu rozwiązywania problemów/reklamacji
  • Zarządzanie wyjaśnianiem rozbieżności ruchowych dla wskazanych usług hurtowych
  • Prowadzenie rejestrów statystyk, cenników oraz dokumentacji biznesowo-technicznych i konfiguracyjnych wskazanych usług hurtowych
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek ekonomiczny/biznesowy/techniczny)
  • Doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą lub obsługą posprzedażową usług telekomunikacyjnych - hurtowych lub detalicznych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysokie umiejętności analityczne, dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania, łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej
  • Kreatywność i komunikatywność
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo
  • Pracę w największej grupie medialno-telekomunikacyjnej
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze ze Spółek z Grupy, sekcje tematyczne)
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Zdobycie doświadczenia w środowisku pracy o charakterze Grupy Kapitałowej