kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Zespołu Cen Transferowych

Firma: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy jest największą niezależną polską firmą doradztwa podatkowego. Nasz zespół liczy ponad 100 osób – doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów – ekspertów w zakresie podatku VAT, ceł i akcyzy, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, podatków lokalnych oraz postępowań podatkowych i sądowych.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Asystent / Asystentka Zespołu Cen Transferowych
Miejsce pracy: Warszawa
TWOJE ZADANIA:
  • Ogólne wsparcie administracyjne zespołu
  • Zarządzanie kalendarzem partnera i zespołu
  • Organizowanie spotkań, szkoleń i warsztatów
  • Koordynowanie wyjazdów służbowych
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i innych dokumentów na potrzeby zespołu;
  • Prowadzenie baz klientów, projektów i innych
  • Współpraca z innymi asystentkami i pozostałymi pracownikami firm
  • Wsparcie w zakresie wystawiania faktur i monitorowania zaległych płatności.
JAKIE SĄ NASZE OCZEKIWANIA?
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim/ administracyjnym
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Pełna dyspozycyjność
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie
  • Proaktywność i chęć podejmowania wyzwań
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Odpowiedzialność, samodzielność.
CO OFERUJEMY?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy hybrydowej)
  • Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji
  • Regularny feedback
  • Wsparcie Buddiego
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Zajęcia z języka angielskiego online
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Możliwości rozwoju i jasno określoną ścieżkę kariery
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy.

Pozostałe oferty pracy w firmie MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna
Etat Praktykant / Praktykantka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 02-02-2023
Etat Senior w Zespole VAT Compliance w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 24-01-2023
Etat Senior w Zespole Podatków Międzynarodowych (Nieruchomości) w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 24-01-2023
Etat Konsultant w Zespole VAT Compliance w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 12-01-2023
Etat Konsultant w Zespole Podatków Osobistych i Doradztwa dla Pracodawców w firmie: MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy spółka doradztwa podatkowego spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 11-01-2023

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-07-2022
Wyświetleń: 69