kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Trademarketingu

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Specjalista ds. Trademarketingu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KW/MST/SG/404/0622
Opis stanowiska
  • Merchandising w sieci sprzedaży  stacjonarnej: Tworzenie i aktualizowanie Instrukcji, koordynacja badań merchandisingowych w sieci sprzedaży,
  • Odpowiedzialność za produkcje oraz dostarczenie materiałów reklamowych i innych materiałów sprzedażowych do sieci sprzedaży,
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży, oferty i komunikacji marketingowej oraz z regionami,
  • Ścisła współpraca z firmami outsourcingowymi: agencje reklamowe, graficy, drukarnie,
  • Udział w tworzeniu koncepcji nowych elementów wizualizacji i alternatywnych możliwości ekspozycji dla produktów oferowanych przez GPP,
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów w zakresie marketingu,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Kreatywność i odwaga w prezentowaniu własnych pomysłów oraz umiejętność argumentowania,
  • Doskonała organizacja pracy, sumienność i punktualność oraz dynamizm w działaniu,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki, samodzielność i odpowiedzialność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie – w działach sprzedaży, marketingu, trade marketingu,
  • Doświadczenie w merchandisingu,
  • Doświadczenie w digital signage.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z największych grup medialno-telekomunikacyjnych,
  • Dbamy o naszych pracowników  zarówno w pracy, jak i poza nią. Dlatego też oferujemy szeroki pakiet benefitów:
    • opiekę medyczną,
    • kartę Multisport,
    • rozwijanie pasji sportowych  - profesjonalne sekcje sportowe,
    • specjalne rabaty na: telewizję, internet, telefon i inne,
    • wewnętrzny Car–Sharing.