kandydatów

Etat Administrator Systemów w dziale billingu

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Administrator Systemów w dziale billingu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KW/ASB/PS/432/0622
Opis stanowiska
  • Zapewnienie ciągłości pracy oraz rozwiązywanie codziennych problemów związanych z działaniem systemów informatycznych odpowiedzialnych za realizację usług klientów prepaid, mix, klientów abonamentowych (Internet i głos), klientów cyfrowej platformy TV, obsługę cykli billingowych i płatności bankowych
  • Monitorowanie dostępności i wydajności systemów.
  • Monitorowanie zawartości logów i alarmów oraz tworzenie własnych narzędzi.
  • Zgłaszanie problemów oraz sugestii potrzebnych do modyfikacji systemów
  • w szczególności polegających na poprawie pojemności i wydajności
  • Udział w procesie testów nowych wersji aplikacji oraz implementacji nowych rozwiązań w środowisku produkcyjnym.
  • Wsparcie użytkowników oraz kontakt z dostawcami
  • Instalacja nowych wersji oprogramowania i poprawek
  • Współpraca przy przygotowywaniu konfiguracji dla nowych produktów
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji oraz raportowanie działalności
  • z zakresu powierzonych zadań
  • Współpraca w projektach z innymi komórkami w Spółce przy opracowywaniu koncepcji rozwiązań dla nowych funkcjonalności systemów.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
  • Znajomości technologii bazodanowych ORACLE/MSSQL oraz konstruowania zapytań języka SQL lub procedur bazodanowych
  • Umiejętność posługiwania się Linux/Unix (pisanie skryptów shell’owych)
  • Zdolności analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu systemami billingowymi/płatności lub CRM
  • Gotowość do pełnienia dyżurów telefonicznych poza standardowymi godzinami pracy w trybie 24/7/365