Etat Specjalista w Dziale Zabezpieczania Przychodów i Prewencji Nadużyć

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista w Dziale Zabezpieczania Przychodów i Prewencji Nadużyć
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KS/AB/WS
Opis stanowiska
  • Raportowanie z baz danych przy pomocy SQLa;
  • Analiza cyklicznych raportów;
  • Tworzenie nowych i aktualizacja istniejących mechanizmów kontrolnych w obszarze rozpoznawania i zabezpieczania przechodów;
  • Przetwarzanie baz danych przy wykorzystaniu metod programistycznych;
  • Rozwój środowiska analitycznego;
  • Rozwój procesów związanych z kontrolą poprawności procesu rozliczeń z klientami;
  • Inicjowanie działań mających na celu wzrost efektywności procesów z zakresu zabezpieczania przychodów;
  • Udział w projektach rozwojowych narzędzi wykorzystywanych w Dziale Zabezpieczania Przychodów i Prewencji Nadużyć;
  • Udział w projektach międzydepartamentalnych wdrażania nowych usług.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (Informatyka, Analizy Danych, Metody Ilościowe);
  • Znajomość raportowania z baz danych za pomocą SQL;
  • Znajomość MS Excel (tabele przestawne, tworzenie i modyfikacja makr);
  • Umiejętność pracy w środowisku UNIX;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Znajomość SAS, Python będą dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • Pracę w największej grupie kapitałowej w kraju;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności analitycznych, programistycznych i narzędziowych z SQL, SAS i UNIX;
  • Przyjazną atmosferę pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, zniżki na usługi oferowane przez spółki z grupy.