kandydatów

Etat Administrator Systemów Business Intelligence

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Administrator Systemów Business Intelligence
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KW/ASBI/GA/527/0722
Opis stanowiska
  • Utrzymanie ciągłości działania przetwarzań danych w systemach BI.
  • Współpraca z administratorami systemu operacyjnego.
  • Współpraca z dostawcą w zakresie wdrożeń.
  • Tworzenie środowisk testowych i developerskich dla projektów rozwojowych.
  • Udział w projektach wdrożeniowych w systemach BI.
  • Analiza, usprawnianie i rozwój standardów oprogramowanie, publikacja dobrych praktyk w bazie wiedzy.
  • Utrzymywanie dokumentacji powykonawczej i administracyjnej.
  • Tworzenie skryptów administracyjnych do monitorowania działania systemów BI.

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze Hadoop.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze Teradata.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze SAS.
  • Wykształcenie wyższe, informatyczne.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca swobodnie czytać dokumentację. techniczną i komunikować się mailowo.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, rzetelność w realizacji powierzanych zadań, samodzielność oraz odpowiedzialność.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux w zakresie administracyjnym.
  • Doświadczenie w tworzeniu skryptów w Shell i PowerShell.
  • Znajomość narzędzi ETL (Informatica, AutomateNow).
  • Umiejętność w optymalizacji kodu SQL (Teradata i MS SQL).
  • Doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami środowiska Apache Hadoop.
  • Doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami SAP BusinessObjects i Tableau.
Oferujemy
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dużej rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Dostęp do nowych technologii.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.