kandydatów

Etat Asystentka / Asystent w Dziale Kadr i Płac

Firma: Optim Human Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego wspierającą naszych klientów na terenie całego kraju, a także poza jego granicami w obszarach:

TWORZENIE PROCESÓW HR - REKRUTACJE
INTERIM EMPLOYEE - HR CONSULTING

Optim Human to również ekosystem biznesowy w skład którego wchodzi m.in. networking (właściciele biznesów, członkowie zarządów, top managerowie), kompetencje biznesowe, a także relacje z obszaru strategii, operacji oraz rozwoju biznesów, a także relacje z ekspertami zarowno z branży HR jak i innych specjalizacji. Nasze usługi uwzględniają bieżące trendy, rozwiązania technologiczne oraz zmiany pokoleniowe.

W związku z rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko

Asystentka / Asystent w Dziale Kadr i Płac
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Będziesz dbać o przygotowanie dokumentacji kadrowej naszych klientów z różnych branż
  • Pomożesz przy zakładaniu i uzupełnianiu akt osobowych
  • Zajmiesz się aktualizacją danych w systemie kadrowo-płacowym oraz sprawdzaniem ich poprawności
  • Pomożesz nam w prowadzeniu ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, szkoleń BHP
  • Będziesz osobą, która wspiera pracowników Działu Kadrowego w bieżących zadaniach, aby pomóc nam jak najlepiej zatroszczyć się o naszych klientów
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport, współfinansowane przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Program poleceń pracowniczych- zaproś do nas swoich znajomych
  • Wsparcie w realizacji celów zawodowych – ciekawe szkolenia merytoryczne
  • Dodatkowe aktywności obejmujące społeczną odpowiedzialność biznesu i integrację pracowników
Nasze wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – wykorzystywana w codziennej pracy do korespondencji mailowej z klientami
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Zaangażowanie oraz skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole, oraz chęć dzielenia się swoimi spostrzeżeniami- jesteśmy otwarci na nowe pomysły
  • Szukamy osób z dobrą organizacją czasu pracy, skrupulatnych, odpowiedzialnych, komunikatywnych oraz ceniących stabilność zatrudnienia
Mile widziane:
  • Znajomość programu Comarch Optima
  • Doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac